Nie bój się, bo jesteś bezpieczny!

Nie obawiaj się niczego ani nikogo, bo nic Ci nie grozi. A jeśli grozi, to i tak tego nie unikniesz, w żaden sposób. Po prostu będzie, co będzie. Gdzie posiadając taką wiedzę jest miejsce na strach? A no nigdzie. A przynajmniej jest go coraz mniej.

Nie każę Ci z dnia na dzień wbiegać na autostradę, bo nie na tym to polega, ale możesz stopniowo przestać bać się swojego otoczenia oraz ludzi w nim się znajdujących. Możesz dodatkowo robić rzeczy, o jakich Ci się wcześniej nie śniło. Pamiętaj, że zawsze jest harmonia i nie zrobisz niczego, co spowodowałoby jej ubytek czy brak. Zawsze robisz wszystko perfekcyjnie i tak jak najlepiej możesz. Zawsze będziesz nagradzany z tego powodu. Wystarczy, że zdasz sobie z tego sprawę, a będziesz mógł to w pełni odczuć. Rób więc cokolwiek uważasz, cokolwiek Ci wygodne, bądź też nie! To obojętne, bo wszystko będzie takie jak ma być i zawsze będzie zachowany idealny poziom homeostazy!

Nie musisz się zastanawiać, czy zrobiłeś dobrze, czy źle… bo zawsze robisz najlepiej. Tylko do tego przywyknij. Od wtedy wszystko się zmieni. 🙂

Możesz się więc puścić i żyć tak, jak tego pragniesz. Być całkowicie sobą i mieć gdzieś, to co robisz oraz jaki będzie z tego efekt. Nie musisz się niczego obawiać, niczego pilnować, z niczego tłumaczyć… To Twój Wszechświat, a Ty robisz w nim co chcesz!

2 myśli na temat “Nie bój się, bo jesteś bezpieczny!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s