Bądź wielkim sobą.

Jak już wiemy, najważniejszym i w sumie jedynym naszym zadaniem jest bycie sobą, czyli czucie się dobrze TERAZ! Jedynym co istnieje jest TERAZ, więc tylko to nas interesuje.

Gdy nadciąga jakaś sytuacja, która wydaje Ci się przykra albo, że atakuje Cię bezpośrednio… Po prostu powiedz jej „Dziękuję, ale wolę czuć się dobrze, bo tak będzie lepiej dla nas wszystkich.”. Nie musisz reagować tak jak ona tego oczekuje. Możesz po prostu wybrać, by czuć się dobrze teraz, bo to jest dla Ciebie najważniejsze. Okoliczności nie mają znaczenia, bo chcesz tylko czuć się dobrze teraz. I zauważ, że możesz dalej tak wybierać, w każdej chwili, krok po kroku, by czuc się dobrze. W komsekwencji tego, nic złego z tych decyzji nie nadejdzie, bo zawsze będziesz czuł się dobrze TERAZ. A TERAZ to jedyne co istnieje i co zawsze będzie istniało. Nic poza tym.

W każdej sytuacji możesz więc byc sobą. Nikt nie każe Ci inaczej, kiedy to wiesz. Kolejną rzeczą jest fakt, że będzie co będzie, zawsze i nie możemy niczego zmienić. Karma musi się wypalić lub jak wolisz – energia musi oddziałać na akcje. To kolejny powód do świętowania, bo już o tym wiemy! Możemy się dzięki temu oddać wszelkiej rozkoszy bez obaw o konsekwencje. I tak trzeba żyć! Robić co się chce, kiedy chce. Okoliczności są nieważne, więc możesz zawsze być sobą, bo nic Ci nie grozi, gdy nim jesteś! Czyli możesz czuc się dobrze i swobodnie w każdej sytuacji, po prostu wybierając to. Sytuacja nie jest ważna. Ty chcesz odpoczywać, czuć się dobrze, swobodnie to tak się czuj.

Co chwilę jednak myśli będą Cię atakować, zaczniesz przemyślać „A co jeśli, a co mam zrobić, gdy…, a może pojadę w tamto miejsce i zrobię to…, muszę załatwić to najpierw…” – To wszystko bzdury! Nieprawdziwa iluzja i przyswój tę więdzę, bo jest najważniejsza! W takich sytuacjach po prostu puszczaj te myśli wolno, wybierając odprężenie. Nie skupiaj się na nich, tylko odpręż ciało, ducha, siebie. W życiu chodzi tylko o odprężenie, czyli dobre samopoczucie, bycie sobą… Osoby, które tak żyją są najszczęśliwszymi osobami na świecie! W każdej chwili wybierają odprężenie, spokój, kompletnie nie zajmując się jakimiś zmyślonymi problemami. Problem zresztą nie istnieje, bo wszystko jest na swoim miejscu zawsze i zawsze będzie, więc nie ma się nad czym martwić, a jedynie relaksować! Zawsze!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s