Okazja do spokoju…

Jaka jest okazja do bycia spokojnym? A jaka jest okazja do bycia zdenerwowanym? Widzisz, wydaje nam się, że potrzebujemy naprawdę dobrej okazji, by być spokojnym, ale by być zdenerwowanym, smutnym, zmartwionym czy nawet przerażonym – okazji jest mnóstwo. Nie musi tak być, ale trzeba pojąć jedno.

Wszystko jest takie jakie ma być, na swoim miejscu. Wszystko zawsze działa w perfekcyjnej harmonii i nie musisz się o nic martwić. Wszystko jest już ulożone. Nie potrzebujesz więc żadnej okazji, a zarazem każdej, by być spokojnym. Spokojnym o teraz, spokojnym o jutro, spokojnym o wszystko…

Jeśli miałbym Ci podać okazję do bycia spokojnym, to jest nią właśnie ten moment. I kolejny, kolejny, kolejny… Każdy moment jest okazją do bycia spokojnym. Nie musisz się o nic martwić. Wszystko jest dobrze. A nawet perfekcyjnie, i zawsze tak będzie. Nieważne co zrobisz. Nie zepsujesz tego! Więc odpręż się i rób co Ci wygodne.

Nie układają Ci się włosy? Jesteś spóżniony? Uciekł Ci autobus? Zniszczyłeś swoją ulubioną bluzkę? Ktoś Cię okradł? Zachorowałeś? Super, to okazja do spokoju. Naprawdę! To perfekcyjna harmonia i nie masz się o co martwić. Tak musiało być i to minie. Wszystko jest na swoim miejscu, wszystko jest dobrze.

Zawsze jest okazja do bycia spokojnym i zrelaksowanym, to tylko Twój wybór sprawia, że denerwujesz się czy smucisz. Dlaczego denerwować się na coś, co działa perfekcyjnie i prowadzi wciąż do największej harmonii? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s